Blog post

Asociace Exportérů – XXIII. Exportní fórum za účasti TPA

21. 11. 2019Ludmila Benešová

Ve dnech 14. a 15. 11. 2019 se ve Společenském centru UFFO v Trutnově a následně v GRUND RESORTU v Mladých Bukách uskutečnilo XXIII. Exportní fórum, které bylo poprvé s mezinárodní účastí a které je organizované Asociací Exportérů. Exportní fórum bylo tentokráte pod titulem „Střední Evropa – naděje nebo problém starého kontinentu? Je Česko motorem středoevropského exportu?“

Společnost TPA Česká republika byla jedním z partnerů tohoto fóra a za naši společnost se svým příspěvkem na téma „Oznamování přeshraničních uspořádání“ vystoupil náš partner, Jan Soška.

V jednotlivých panelových diskusích vystoupili např.: H.S.H. Prince Michael of Liechtenstein, zakladatel a předseda Geopolitical Intelligence Services, Gyula Pleschinger, člen monetární rady Maďarské národní banky, Lars Christensen, zakladatel a CEO, Markets & Money Advisory, Martin Tlapa, náměstek ministra zahraničních věcí ČR, Štefan Hríb, šéfredaktor časopisu Týždeň, Roberto Brazzale, prezident skupiny Brazzale, Jan Procházka, generální ředitel a předseda představenstva EGAP, Miroslav Novák, analytik AKCENTA CZ, Eliška Jelínková, Raiffeisenbank a další.

Sdílet článek
Předchozí příspěvek Následující příspěvek