Blog post

Zúčastnili jsme se konference Firemní informační systémy 2020

29. 9. 2020Jan Líbal

I přes nepříznivou dobu pro konání konferencí jsme se účastnili a byli stříbrným partnerem tradiční konference Firemní informační systémy 2020, která proběhla ve čtvrtek 24. 9. 2020 v Konferenčním centru Vavruška v Praze 2.

Tématem celé konference, a také přednášky naší společnosti, byla automatizace firemních procesů ve firmách.  Automatizace je již delší dobu procesním IT tématem číslo 1, a tak se Jan Líbal, Senior Manager ERP Services, ve své úvaze zaměřil na to, jak lze chytrými a efektivními řešeními podstatně zjednodušit procesy ve firmě a to pomocí ERP systému HELIOS Orange a jeho doplňkových řešení. Jedno z nich představil společně s Jiřím Cmíralem, obchodním ředitelem společnosti SOCOS IT, která vyvíjí a dodává specializovaná řešení pro DMS a OCR přímo propojená s HELIOSem.  Právě ta díky automatizovaným krokům šetří každý den práci při ukládání a správě tisíců dokumentů, a to nejen v TPA.

Zúčastnili jsme se také panelové diskuse, v rámci které Tomáš Badin, Manager ERP Services, odpovídal na zajímavé otázky vztahující se k praktickým zkušenostem při implementacích ERP systémů.

Podrobnější články na jednotlivá témata pro Vás již připravujeme a již brzy se dozvíte o řešeních, která možná i právě Vám pomohou rychle a efektivně automatizovat procesy ve Vaší společnosti.

Sdílet článek
Předchozí příspěvek Následující příspěvek