Blog post

Celofiremní hory

14. 3. 2022Zuzana Pospíšilová

V termínu 11. – 13. 3. 2022 se asi 40 zájemců z naší společnosti zúčastnilo lyžařského zájezdu. V pátek v poledne většina z nich vyrazila společně autobusem do rakouských alp. Po 6hodinové, bezpečné a pohodové jízdě, kterou zajistil zkušený řidič Martin, dojeli v pořádku do cíle a ubytovali se v hotelu Alte Post Bischofshofen. Po vydatné 4chodové večeři, strávili večer hraním her a povídáním si o všem možném.

V sobotu přes 20 účastníků zájezdu vyrazilo sjíždět svahy areálu Ski Amadé, kde měli k dispozici několika kilometrové sjezdovky. Zbývající aktéři vyrazili na pěší turistiku v okolí hotelu, např. na skokanské můstky nebo vodopády. Před večeří někteří z nich šli relaxovat do hotelového wellness. Po opětovně bohaté a chutné večeři se hrálo, pilo, bavilo.

V neděli po snídani vyrazili všichni opět do Alpendorfu brázdit bílé sjezdovky nebo prozkoumávat okolí kaváren s modrým nebem nad hlavou. Tento krátký sportovní výlet si všichni užili bez vážnějších úrazů s pohodovou náladou a krásným počasím.

Děkujeme za zorganizování a budeme se těšit na další možnost poznat a strávit čas s ostatními kolegy/němi při neformálních aktivitách.

 

Sdílet článek
Předchozí příspěvek Následující příspěvek