Blog post

Mandrage zahráli pro TPA

13. 10. 2016Ludmila Benešová

TPA, přední česká poradenská společnost, na začátku září zkrátila své jméno a vstoupila do aliance Baker Tilly Europe Alliance. Na oslavu úspěšného rebrandingu uspořádala TPA pro své zaměstnance koncert skupiny Mandrage v hotelu Akademie Naháč. Zde také proběhlo jejich každoroční celofiremní školení se sérií zajímavých přednášek nejen z oblasti auditu a daní.

TPA pravidelně pořádá pro své zaměstnance zářijová školení v hotelu Akademie Naháč v Choceradech. Vedle specialistů na audit a daně byly na programu i přednáška PhDr. Václavy Kofránkové PhD., odbornice z historického ústavu Akademie věd ČR, o Přemyslu Otakaru II. a například IT specialista Martin Staněk připomněl základní uživatelská pravidla pro bezpečnou práci a ukládání dat.

Pravidelné školení letos zpestřil koncert, u zaměstnanců oblíbené české popové skupiny Mandrage. Se kterou tak oslavili strategické změny a pokřtili své nové logo.

Na začátku září jsme prošli úspěšným rebrandingem a stali jsme se součástí Baker Tilly Europe Alliance. To byl důvod, proč jsme letošní celofiremní školení pojali trochu netradičně. Se zaměstnanci jsme více a do hloubky probrali změnu názvu společnosti, vstup do aliance a strategické plány s tím související. Přivítali jsme naše nováčky, vyslechli si zajímavé přednášky a také jsme hudbou symbolicky pokřtili naše kratší jméno a nové logo,“ říká Rostislav Kuneš, partner společnosti TPA.

 

Sdílet článek
Předchozí příspěvek Následující příspěvek