Blog post

O2 Pražská štafeta 2019

28. 6. 2019Pavel Kohoutek

TPA zakončilo běžeckou sezónu opět ve velkém stylu. Již tradičně jsme se nejdříve sešli v květnu podpořit Běh pro Thomayerku. Charitativní běh, kterému by slušela v příštím roce určitě větší účast z našich řad. V úterý 26. 6. 2019 jsme se pak zúčastnili největší firemní běžecké akce v České republice. Potřetí v řadě jsme udělali pořádnej průvan v pražské Stromovce a reprezentovali TPA na O2 Pražské štafetě.

Jak to dopadlo? Kluci za sebou ve složení a pořadí štafety Adam Literák, Radek Stein, Artur Ibragimov a Pavel Kohoutek nechali 669 štafet. Z celkových 729 štafet si v parádním tempu 4:35 na km doběhli pro 60. příčku. Holky se opět nenechaly zahanbit a v teplotách překračujících 30 stupňů za sebou v tempu 5:55 na km ve složení a pořadí Petra Veselá, Jana Poláková, Lenka Lamačová a Ganna Biryuková nechali 150 štafet. Nutno podotknout, že v těchto 150 štafetách byly i čistě mužské týmy.

S 20 km (4×5 km) si holky poradili v čase 1:58:23 a kluci v čase 1:31:44. Podařilo se nám porazit například tým Deloitte, všechny tři týmy BDO, štafetu Grant Thornton nebo více jak 20 týmů skupiny PPF. Hlavní notou byla však opět příjemná a pozitivní atmosféra běhu startujícího na Holešovickém výstavišti, kde se v přátelském duchu potkáváme s bývalými kolegy, konkurenty nebo třeba budoucími klienty. Tradičně nechyběl pozávodní rozbor celé akce, plán větších tréninkových objemů a nové výsledkové cíle pro další sezónu.

Sdílet článek
Předchozí příspěvek Následující příspěvek