Blog post

Slavnostní otevření nové pobočky v Linci

11. 2. 2019Ludmila Benešová

Ve čtvrtek 24. ledna 2019 konečně nastal ten okamžik: TPA, renomovaná společnost poskytující daňové poradenství a služby v oblasti auditu, oslavila otevření své čtrnácté rakouské pobočky v Linci a při této příležitosti přivítala své klienty, partnery a přátele. Pozvání k účasti na slavnostním otevření přijalo přibližně 220 hostů a z novoroční recepce tak učinili setkání hornorakouské hospodářské scény.

Začátkem roku společnost TPA převzala „Donau Beratung“, daňovou poradenskou společnost, která byla v Linci dobře zavedena již po desetiletí. K oficiálnímu otevření nové pobočky TPA došlo 24. ledna, společně s mimořádně úspěšnou novoroční recepcí, kterou zábavně moderoval komik a bavič Max Mayerhofer. Pozvání přijali mnozí klienti společně s partnery TPA z Rakouska a poboček ve střední a jihovýchodní Evropě. Na setkání nechyběli ani naši partneři, Rostislav Kuneš, Petr Karpeles a Jan Soška.

Nová pobočka TPA hodlá klást důraz na některé nové funkce, a to s ohledem na podporu mezinárodně aktivních společností: „Díky naší přítomnosti v celkem dvanácti zemích a s podporou německy mluvících zaměstnanců jsme také schopni ideálně napomáhat hornorakouským společnostem v jejich obchodní činnosti ve střední a jihovýchodní Evropě“, zdůrazňuje Harrer. Dodává, že navíc díky členství v celosvětové síti Baker Tilly může společnost TPA potenciálně nabídnout vynikající podporu v dalších zemích, zejména pak v sousedním Německu.

Skupina TPA má navíc vysoce specializované know-how, které pokrývá celou řadu průmyslových odvětví a které dokonale doplňuje stávající zaměření na daňové poradenství. A navíc: pobočka se bude dále rozšiřovat. Společnost TPA již hledá další spolupracovníky v Linci, zejména v oblasti zpracování a vedení účetnictví.

Přítomní hosté si užili zábavný večer v Linci, vynikající víno, jídlo a stanici virtuální reality, díky které mohli nahlédnout do vzrušujících digitálních světů, až do dvou hodin ráno.

 

Sdílet článek
Předchozí příspěvek Následující příspěvek