Blog post

Gentlemanská firma hledá odpovědnou společnost roku

4. 2. 2020Ludmila Benešová

Neformálním setkáním 30. ledna v restauraci Art Nouveau v Obecním domě odstartoval 7. ročník soutěže o Zvláštní cenu TPA Gentlemanská firma roku 2020. Do soutěže mohou firmy, které ctí principy etiky a chovají se odpovědně jak na trhu, tak i vůči svým kolegům, společnosti a životnímu prostředí, nominovat jejich zaměstnanci i široká veřejnost skrze přihlašovací formulář na stránkách www.gentlemanskafirma.cz. V rámci programu zahájení dalšího ročníku soutěže předali zástupci Výkonného výboru Gentlemanské firmy čestné uznání Marianně Dávidházy a Jozefu Dzurov ze společnosti EFES, spol. s r.o. za mimořádnou osobní angažovanost. Setkání se zúčastnili zástupci poradenské společnosti TPA, nezávislé advokátní kanceláře Glatzová & Co., členové Výkonného výboru Gentlemanské firmy i představitelé sdružení CZECH TOP 100, pod jehož hlavičkou se ocenění předává.

Předání Zvláštní ceny TPA Gentlemanská firma roku 2020 proběhne v rámci vyhlášení výsledků žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR na galavečeru CZECH TOP 100.

V předchozích ročnících získali Zvláštní cenu TPA Gentlemanská firma roku tyto společnosti: BRISK Tábor, HENNLICH, SPORTEN, JABLOTRON, Rybářství Třeboň a společnost BRAVO.

Sdílet článek
Předchozí příspěvek Následující příspěvek