Blog post

Setkání Gentlemanské firmy v restauraci Oblaca

22. 3. 2018Ludmila Benešová

Ve čtvrtek 22. března 2018 proběhlo setkání výkonného výboru Gentlemanské firmy se zástupci nominovaných firem a finalistů za minulé ročníky.

Zástupci TPA Rostislav Kuneš a Jana Vítková, partneři společnosti a zakladatelé Zvláštní ceny TPA Gentlemanská firma roku, měli možnost se znovu setkat se zástupci společnosti BRISK Tábor a Consillium, novým vlastníkem společnosti SPORTEN, kteří zvítězili v uplynulých ročnících. Na neformální setkání přijali pozvání i některé společnosti, které se dostaly do užšího kola výběru ze všech nominovaných a byly to např.: AJETO Lindava nebo Léčebné lázně Mariánské Lázně.

Vítězem prvního ročníku ocenění Gentlemanská firma se stal výrobce zapalovacích svíček BRISK Tábor a Mojmír Čapka, předseda představenstva BRISK Tábor, s odstupem času jejich vítězství ohodnotil slovy, „Vítězství v soutěži Gentlemanská firma má pro nás stále velký význam. Nejen tím, že s dalšími ročníky roste jeho prestiž, ale i tím, že velké koncerny nebo zahraniční společnosti zohledňují při výběru dodavatele i některá kritéria, která má také soutěž Gentlemanská firma. Zajímají se např. o chování společnosti vůči zaměstnancům či o ekologická hlediska„.

http://www.gentlemanskafirma.cz/

Sdílet článek
Předchozí příspěvek Následující příspěvek