Blog post

TPA pomohla vybrat 92 260 Kč na dobročinném bazárku Lékořice

31. 10. 2017Ludmila Benešová

TPA, přední česká poradenská společnost, se každoročně podílí na organizaci dobročinného bazárku Lékořice v Thomayerově nemocnici. Díky celofiremní sbírce TPA kromě oblečení věnovala do prodeje i hračky nebo knihy. Dobročinnému bazárku, který se konal ve dnech 15.–17. října, se nakonec podařilo vybrat 92 260 Kč. Tato částka bude použita na podporu projektů Dobrovolnického centra Lékořice.

TPA dvakrát do roka pořádá celofiremní sbírku oblečení, knih, hraček, elektroniky nebo sportovního vybavení, které věnují do prodejního dobročinného bazárku Dobrovolnického centra Lékořice. Dobročinný bazárek se koná vždy na jaře a na podzim. Výtěžek putuje na realizaci projektů Dobrovolnického centra Lékořice, jejichž posláním je vnášet do nemocničního prostředí více mezilidského kontaktu a propojovat izolovaný svět nemocných se světem zdravých.

Kolegové na letošní podzimní bazárek přinesli rekordní počet věcí. V září jsme přivítali celou řadu nových kolegů, kteří se i přes počáteční hektické období, celofiremní školení, seznamování se s novým prostředím, do sbírky zapojili a přispěli tak k výběru tak vysoké částky,“ říká Jana Vítková, partner TPA.

 

Sdílet článek
Předchozí příspěvek Následující příspěvek