Blog post

Třetí ročník Běhu pro Thomayerku

21. 5. 2018Ludmila Benešová

TPA uspořádala 15. května ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí již třetí ročník charitativního běhu – Běh pro Thomayerku. Trasa závodu vedla areálem Thomayerovy nemocnice a běhu se zúčastnili zaměstnanci a rodinní příslušníci společnosti TPA, Thomayerovy nemocnice a IKEM (Institut klinické a experimentální medicíny). Běžci svým startovným přispěli celkovou částkou 32 500 Kč na aktivity Dobrovolnického centra Lékořice.

Běhu pro Thomayerku se zúčastnilo celkem 160 běžců, kteří soutěžili na třech různých trasách – běh na 4 200 m, 8 400 m a štafeta pro čtyřčlenné týmy. Po doběhnutí získal každý pamětní dřevěnou medaili a byla připravena i tombola, ve které měli možnost vyhrát i ti běžci, kteří se neumístili na stupních vítězů.

TPA je generálním partnerem charitativního běhu a v čele s Janou Vítkovou, partnerkou TPA, převzala společnost záštitu nad celou akcí. „Z charitativního běhu se stává tradice, na kterou se lidé v Thomayerově nemocnici velmi těší. A to považuji za velkou odměnu, které mě a troufám si říct i celému organizačnímu týmu dělá obrovskou radost a dodává nám energii,“ říká Jana Vítková.

Video, které o Běhu pro Thomayerku natočila PRAHATV

Fotogalerie

 

Sdílet článek
Předchozí příspěvek Následující příspěvek