Blog post

TPA se zúčastnila slavnostního galavečera Best of Realty

7. 11. 2017Ludmila Benešová

TPA se zúčastnila slavnostního galavečera vyhlášení výsledků soutěže a předání ocenění – Best of Realty, který proběhl 7. listopadu v Kongresovém centru České národní banky. 

Nejlepší z realit – Best of Realty již po 19. ocenil nejlepší projekty českého realitního trhu za uplynulý rok.  O vítězích rozhodla osmičlenná odborná porota v čele s Pavlem Kühnem (Česká spořitelna – Korporátní bankovnictví), složená ze zástupců Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a dalších profesních sdružení, agentur pro výzkum trhu, bankéřů, koncových uživatelů nemovitostí, realitních makléřů a poradenských společností. Ceny jsou udíleny v šesti základních kategoriích: Rezidenční projekty, Nová administrativní centra, Rekonstruované kanceláře, Obchodní centra, Hotely a Průmyslové a skladové areály. Vyhlášeny jsou i tři zvláštní ceny: Zvláštní cena poroty, Cena ARTN „Award for Excellence“ a Cena čtenářů. Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů je lokalita, urbanistické a architektonické řešení včetně vnitřních dispozic, kvalita realizace a v neposlední řadě také úspěšnost na realitním trhu.

TPA se již tradičně večera účastní a ani v letošním roce si partneři TPA Petr Karpeles společně s Lenkou Polanskou a Radkem Steinem a senior manažerem Janem Lamačem nenechali ujít příležitost k setkání s některými svými klienty mimo pracovní prostředí.

Sdílet článek
Předchozí příspěvek Následující příspěvek